DN-NUT DRIVER-13MM (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Nut Driver |
| Size : | 13 mm |
| Country of Origin : | India |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professiona |
DN-NUT DRIVER-5/32AMM (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Nut Driver |
| Size : | 5/32 mm |
| Country of Origin : | India |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
DN-NUT DRIVER-7MM (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Nut Driver |
| Size : | 7 mm |
| Country of Origin : | India |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Profession |
DN-OXYGEN BOTTLE WR 6MM (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Oxygen Bottle Wrench |
| Size : | 6 mm |
| Length : | 125 mm |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
DN-OXYGEN BOTTLE WR 8MM (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Oxygen Bottle Wrench |
| Size : | 8 mm |
| Length : | 125 mm |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
DN-OXYGEN BOTTLE WRENCH 6MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Oxygen Bottle Wrench |
| Size : | 6 mm |
| Length : | 125 mm |
| Material : | Al-Br |
| Usage For : | Professional |
DN-OXYGEN BOTTLE WRENCH 8MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Oxygen Bottle Wrench |
| Size : | 8 mm |
| Length : | 125 mm |
| Material : | Al-Br |
| Usage For : | Professional |
DN-PINCER – 8/200MM (NS)
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-PINCER – 8/200MM (NS) BE-CU
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-PINCH BAR 300MM (NS)
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-PINCH BAR 300MM (NS) BE-CU
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-PUTTY SCRAPPER 100X200 (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Size : | 100x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |