DN-PUTTY SCRAPPER 100X200(NS)BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Beryllium copper |
| Size : | 100x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 150X250 (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Size : | 150x250 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 150X250(NS)BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Beryllium copper |
| Size : | 150x250 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 25X200 (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Size : | 25x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 25X200 (NS)BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Beryllium copper |
| Size : | 25x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 50X200 (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Size : | 50x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 50X200 (NS)BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Beryllium copper |
| Size : | 50x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 75X200 (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Size : | 75x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-PUTTY SCRAPPER 75X200 (NS)BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Beryllium copper |
| Size : | 75x200 mm |
| Type of Product : | Putty Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-ROUND FILE -150MM/6 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Round File |
| Size : | 150 mm |
| Material : | Beryllium Copper |
| Rust Proof : | Yes |
| Corrosion Resistance : | Yes |
DN-ROUND FILE -200MM/8 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Round File |
| Size : | 200 mm |
| Material : | Beryllium Copper |
| Rust Proof : | Yes |
| Corrosion Resistance : | Yes |
DN-ROUND FILE -250MM/10 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Round File |
| Size : | 250 mm |
| Material : | Beryllium Copper |
| Rust Proof : | Yes |
| Corrosion Resistance : | Yes |