DN-FLAT SCRAPPER 30X200MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Size : | 30x200 mm |
| Type of Product : | Flat Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-FLAT SCRAPPER 30X200MM (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Beryllium copper |
| Size : | 30x200 mm |
| Type of Product : | Flat Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-FLAT SCRAPPER 30X300MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Size : | 30x300 mm |
| Type of Product : | Flat Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-FLAT SCRAPPER 30X300MM (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Material : | Beryllium copper |
| Size : | 30x300 mm |
| Type of Product : | Flat Scraper |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-HACKSAW BLADE (NS)- 300 MM BE-CU
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-HACKSAW FRAME – 500 MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Antimagnetic Hacksaw Frame |
| Size : | 500 mm |
| Material : | Stainless Steel |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
DN-HACKSAW FRAME (NS) – 500 MM BE-CU
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-HALF ROUND FILE -150MM/6 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Half Round File |
| Size : | 150 mm |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-HALF ROUND FILE -200MM/8 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Half Round File |
| Size : | 200 mm |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-HALF ROUND FILE -250MM/10 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Half Round File |
| Size : | 250 mm |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-HALF ROUND FILE -300MM/12 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Half Round File |
| Size : | 300 mm |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |
DN-HALF ROUND FILE -350MM/14 (NS) BE-CU
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Half Round File |
| Size : | 350 mm |
| Material : | Be-Cu |
| Usage For : | Professional |
| Rust Proof : | Yes |