DN-RATCHET GEAR WR-19X22MM(INS-ST)DIP
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-RATCHET GEAR WR-19X24MM(INS-ST)DIP
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-RATCHET GEAR WR-22X24MM(INS-ST)DIP
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-S/END SPANNER SET 20PCS (INS-ST)DIP
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-S/RING SPANNER SET 20PCS (INS-ST)DIP
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-S/RING SPN SET 20PCS (INS-ST)DIP TB
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-SCISSOR 150MM (INS-ST) INJ
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
DN-SINGLE BENT RING SPNR -30MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Size : | 30 mm |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Type of Product : | Non sparking Ring Spanner |
| Spanner Type : | Non Sparking |
| Country of Origin : | India |
DN-SINGLE BENT RING SPNR -32MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Size : | 32 mm |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Type of Product : | Non sparking Ring Spanner |
| Spanner Type : | Non Sparking |
| Country of Origin : | India |
DN-SINGLE BENT RING SPNR -36MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Color : | Natural Golden |
| Size : | 46 mm |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Application : | Industrial |
| Type of Product : | Non sparking Ring Spanner |
DN-SINGLE BENT RING SPNR -41MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Color : | Natural Golden |
| Size : | 41 mm |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Application : | Industrial |
| Type of Product : | Non sparking Ring Spanner |
DN-SINGLE BENT RING SPNR -46MM (NS)
| Brand Name : | De Neers |
| Color : | Natural Golden |
| Size : | 46 mm |
| Material : | Aluminium Bronze |
| Application : | Industrial |
| Type of Product : | Non sparking Ring Spanner |