- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
-13%
Previous product
DN-T HANDLE 1/2 - 250MM (NS-INS) DIP
₹11,400.00 Original price was: ₹11,400.00.₹9,975.00Current price is: ₹9,975.00.
Next product
DN-L-HANDLE 1/2 (NS-INS) DIP
₹13,000.00 Original price was: ₹13,000.00.₹11,375.00Current price is: ₹11,375.00.
DN-L-HANDLE 3/8 (NS-INS) DIP
₹10,000.00 Original price was: ₹10,000.00.₹8,750.00Current price is: ₹8,750.00.
- Hardened & Tempered
- Chrome Vanadium Steel
Category: Gear Wrench
Description
Related products
GEAR WRENCH – 27MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 27 mm |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
GEAR WRENCH – 17MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 17 mm |
| Self Carton packing : | 10 |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
GEAR WRENCH – 36MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 36 mm |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
GEAR WRENCH – 30MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 30 mm |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
GEAR WRENCH – 8MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 8 mm |
| Self Carton packing : | 10 |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
GEAR WRENCH – 19MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 19 mm |
| Self Carton packing : | 10 |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
GEAR WRENCH – 16MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 16 mm |
| Self Carton packing : | 10 |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Lt |
GEAR WRENCH – 25MM(DN)
| Brand Name : | De Neers |
| Type of Product : | Gear Wrench |
| Size : | 25 mm |
| Country of Origin : | India |
| Name of Manufacturer/Packer/Importer : | De Neers Tools Ltd |
